Gå til innholdet

Støvfiltrering og gassrensing

Godt indre og ytre miljø er ikke bare et spørsmål om å tilfredsstille myndighetenes utslippskrav og hygieniske normer, men også et spørsmål om trivsel på arbeidsplassen, redusert sykefravær; kort sagt om bedriften er miljøbevisst. AG bistår med å finne de riktige løsningene. Vi designer og leverer utstyr tilpasset hver enkelt problemstilling.

<!--@Item.AltTekst-->

Filteranlegg

Våre ingeniører har lang erfaring i utforming av effektive anlegg og sammen med våre kunder finner vi løsninger som ivaretar myndighetenes krav, optimal energiøkonomisering, operatørenes miljø og prosessen i produksjonen, for å få et optimalt produkt.

Les mer
<!--@Item.AltTekst-->

Industristøvsugere

AG har et bredt program av industristøvsugere fra 13 til 150 kW i stasjonær og mobil utførelse.
Komplette anlegg. Røropplegg. Reservedeler. Serviceavtaler.

Les mer
<!--@Item.AltTekst-->

Filterposer

AG leverer filterposer etc. til alle typer filteranlegg i industrien.
Filterposer, filterkassetter, filterpatroner, filterkurver, ventilasjonsfilter og lekkasjesøkepulver.

Les mer
<!--@Item.AltTekst-->

Oljetåkeavskilling

AG har lang erfaring i å fjerne oljetåke og oljerøyk ut fra prosessluften i lukkede CNC maskiner og lokaler med åpne installasjoner som dreibenker, sagemaskiner etc. 

Les mer

Kontakt

Avdelingsleder luftteknikk

+ 47 99 57 58 57
Reidar.Smeby@ag.no

Overingeniør

+47 90 01 44 36
Svend-Hermod.Sommerin@ag.no

Overingeniør

+ 47 91 10 35 53
Tomm.Johnsen@ag.no

Markedssjef

+47 48 24 07 44
Jan.Vaksdal@ag.no

Overingeniør

+47 91 10 03 38
Jarle.Hatlelid@ag.no

Senior Prosjektleder

+47 91 86 51 68
Odd.Gjersvoll@ag.no

Overingeniør

+47 93 93 60 32
Michal.Zurawski@ag.no

Prosjektleder

+47 95 09 56 68
anders.anderdal@ag.no

Prosjektleder

+47 97 30 55 25
Tor.Erik.Andersen@ag.no