Gå til innholdet

Alle ansatte i AG

 

Amira Elameen

Salgsingeniør

+47 95 22 22 99
amira.elameen@ag.no

Anders Anderdal (permisjon til august)

Prosjektselger

+47 95 09 56 68
anders.anderdal@ag.no

Andreas Bruun

Prosjektleder

+47 90283324
andreas.bruun@ag.no

Anita Gudbrandsen

Markeds- og servicekoordinator

22 70 77 00
+47 93 25 78 96
anita.gudbrandsen@ag.no

Bernt Ødegård

Konstruktør

22 70 77 00

Bjørg Vreim Ørbeck

Økonomisjef/CFO

+47 95 19 51 34
Bjorg.Vreim.Orbeck@ag.no

Daniel Agerup Bull

Salgsingeniør

+47 95785090
daniel.bull@ag.no

Edvard Haugland

Prosjektleder

+47 45 666 873
Edvard.haugland@ag.no

Eivind Monsen

Prosjektleder

+47 40 45 14 13
Eivind.Monsen@ag.no

Elisabeth Lode

Senior Prosjektleder

+47 91 53 66 13
Elisabeth.Lode@ag.no

Espen Hugo Holth

Gruppeleder Automasjon

+47 93 04 46 86
Espen.Hugo.Holth@ag.no

Farid Masoumi

Prosess- og design-ingeniør

22 70 77 00

Gajaruban Jeyakumar

Automasjonsingeniør

22 70 77 00

Gard Christensen

Produktansvarlig Pumper

+47 90 78 14 16
Gard.Christensen@ag.no

Georg Torstveit

Gruppeleder Produktsalg

+47 94 01 90 70
Georg.Torstveit@ag.no

Haakon L. Bryhn

Administrerende direktør

+47 40 41 31 04
Haakon.Bryhn@ag.no

Helge Knutzen

Senior Automatiseringsingeniør

22 70 77 00

Helge Randem

Prosjektleder

+47 970 73 432
helge.randem@ag.no

Henrik Bolstad

Senior Prosjektleder

22 70 77 00

Ingrid Sandvik

Prosjektleder

+47 95937507
Ingrid.Sandvik@ag.no

Izabela Herba-Brynildsen

Regnskapsmedarbeider

22 70 77 00
+47 459 51 894
izabela.herba-brynildsen@ag.no

Jarle Hatlelid

Overingeniør

+47 91 10 03 38
Jarle.Hatlelid@ag.no

Jon Magnus Finsrud

QA sjef

22 70 77 00

Jørn Olav Liadal

Senior Konstruktør

22 70 77 00

Kim Breitenstein

Senior Prosjektleder

22 70 77 00

Knut Fagerlid

Servicetekniker

+ 47 90 76 09 32
Knut.Fagerlid@ag.no

Knut Gjernes

Konstruktør

22 70 77 00

Knut-Ivar Berger

Salgsingeniør

+47 47462264
Knut.Ivar.Berger@ag.no

Liao Honglei

Special Contact for Chinese Market

+86 10 80791258
+86 13 701078491
liao-hong-lei@vip.sina.com

Michal Zurawski

Gruppeleder for konstruktører

+47 93 93 60 32

Nils Marvik

Gruppeleder

+47 91 80 42 32
nils.marvik@ag.no

Odd Arne Hansen

Lagerleder

22 70 77 00

Odd Gjersvoll

Senior Prosjektleder

+47 91 86 51 68
Odd.Gjersvoll@ag.no

Oscar Olsen

Avdelingsleder PMC og trelast

+47 90 89 04 93
Oscar.Olsen@ag.no

Per Tollerud

Teamansvarlig konstruksjon

22 70 77 00

Rasmus M. Repstad

Automasjonsingeniør

22 70 77 00

Reidar Smeby

Avdelingsleder luftteknikk

+ 47 99 57 58 57
Reidar.Smeby@ag.no

Roar Lillelid

Konstruktør

22 70 77 00

Robert Meinseth

Salgsingeniør

+47 47 46 04 39
robert.meinseth@ag.no

Rune Broberg

Servicetekniker

22 70 77 00

Rune Larsen

Regnskapssjef

22 70 77 00

Selda Altunøz

Ordre- og innkjøpskoordinator

22 70 77 00
+47 45 87 79 48
selda.altunoz@ag.no

Simon Johansen

Gruppeleder prosjekt

+47 94 00 35 98
simon.johansen@ag.no

Sveinung Bekken

Produktansvarlig avfuktere og tørkesystemer

+47 95 73 92 41
Sveinung.Bekken@ag.no

Svend-Hermod Sommerin

Overingeniør

+47 90 01 44 36
Svend-Hermod.Sommerin@ag.no

Thomas Holen

Senior Konstruktør

22 70 77 00

Tomm Johnsen

Overingeniør

+ 47 91 10 35 53
Tomm.Johnsen@ag.no

Tommy Basmoen

Salgsingeniør

+ 47 95 02 72 38
tommy.basmoen@ag.no

Tor Kristian Opås

Avdelingsleder Prosessteknikk

+47 95 80 88 69
tor.kristian.opaas@ag.no

Vebjørn Gerhardsen

Serviceleder

+47 92272441
vebjorn.gerhardsen@ag.no

Vivian Veierød

Systemansvarlig

22 70 77 00

Willy Brurås

Salgsingeniør

+47 951 78 273
Willy.Bruraas@ag.no